CERTYFIKUJEMY NASZE MIESZADŁA ZNAKIEM CESZANOWNI PAŃSTWO!
Gnojowica tak bydlęca jak i świńska ma właściwości rozwarstwiania się, więc aby ją wypompować, należy ją zmiksować za pomocą mieszadeł śmigłowych z napędem WOM lub elektrycznym. Firma AGROMOTOR specjalizuje się w produkcji mieszadeł do gnojowicy z napędem elektrycznym, które dzielą się na:
z możliwością zatopienia mieszadła właściwego zamontowanego na słupie obrotowym w gnojowicę, o sektorze działania 360 stopni dookoła z możliwością przemieszczania się z mieszadłem po oborze (chlewni) na kółkach skrętnych jak i na terenie nieutwardzonym również. Do obsługi takich mieszadeł potrzebny jest tylko jeden człowiek. Jest również możliwość dostawienia słupa nośnego pionowego w celu zanurzenia mieszadła do głębokości max. 3 m w zbiornikach zewnętrznych i wymiksowania ich zawartości, przez co zwiększa się funkcjonalność tego urządzenia (dwa w jednym). W kanałach, wannach na niewielkiej głębokości ok. 0,6m montujemy na mieszadłach osłony na śmigło, sprawdza się to również, jeśli jest mało gnojowicy przy końcu wypompowywania. Miksując na dużej głębokości należy napędzać mieszadło za pomocą falowników. Mieszadła te wykonujemy przeważnie w dobrym ocynku ogniowym (na życzenie w kwasówce). Mieszadła zatapialne do zbiorników otwartych typ MGZ o objętości 100 – 1000 m.sześć. gnojowicy. W zależności od wielkości zbiornika stosujemy następujące moce silników elektrycznych i wielkości śmigła:
Wszystkie nasze mieszadła zatapialne są wyposażone w sondę do pomiaru przenikania gnojowicy przez uszczelnienie mechaniczne i są zawsze uruchamiane przez falowniki. Mając taką gamę mieszadeł możemy zaspokoić różne potrzeby rolników, możemy również wykonać usługę kompleksową z montażem mieszadła włącznie, dobierając indywidualnie mieszadła czy sposób konstrukcji zamocowania w zbiorniku na miejscu u klienta.
Są to mieszadła stałego zatopienia, włączane ręcznie lub automatycznie, żeby otrzymać obieg gnojowicy i przez to dobrą konsystencję składowanej gnojowicy w kanale gnojowicowym. Umożliwia to przepompowywanie gnojowicy do dużych zbiorników, czy pobranie beczką asenizacyjną praktycznie w każdej chwili. Automatyka włączania to zastosowanie falowników, które zabezpieczają silnik mieszadła przepięciowo, nadprądowo i przeciwporażeniowo, dając możliwość płynnego startu mieszadła zatopionego w gnojowicy i płynnej regulacji obrotów śmigła (do wartości maksymalnej). Wyposażone są również w sondę do pomiaru przenikania przez uszczelnienie mechaniczne.
ÂÂÂÂ |
- Nasze produkty zdobyły zaufanie wielu polskich rolników, szkółkarzy oraz sadowników Każdy agregat jest dowieziony na miejsce i uruchomiony w istniejącej instalacji deszczującej...
- Susza dotyka prawie 70 procent polskich gmin i 60 procent gruntów ornych. A więc będzie mniej zbóż ozimych i jarych, ziemniaków, chmielu, tytoniu, warzyw gruntowych, truskawek, roślin strączkowych, rzepaku i rzepiku, buraków cukrowych.
- Gwarantujemy wysoką jakość usług i pełen zakres z zachowaniem najwyższych standardów i dogodnej dla Klienta ceny. Posiadamy wsparcie technologiczne takich firm jak: Caprari, Leszczynskich Fabryki Pomp
- Kilkuletnie konstrukcje, bardzo dobrze sprawdzające się w dużych i małych deszczowniach. Bębnowych, rurowych i kropelkowych z systemem zabezpieczającym od awarii silnika i pompy (agregaty spalinowe).
- Gnojowica bydlęca jak i świńska ma właściwości rozwarstwiania się, więc aby ją wypompować, należy ją zmiksować za pomocą mieszadeł śmigłowych z napędem WOM i elektrycznym
- Naszą pozycję na rynku potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia Bardzo wysoka jakość i sprawność hydrauliczna konstruowanych pomp, agregatów oraz mieszadeł zapewnia gwarancję dobrego produktu i jego długie bezawaryjne funkcjonowanie